Güzelliklerine Hayran Kaldık! Egzersiz Sırasında Size Zindelik Verecek Suluk Modelleri

Spor yaparken yanınızdan eksik etmemeniz gereken en kıymetli materyal suluklar. İdman sırasında rahatça su içmenizi sağlayacak çeşit çeşit suluk modellerini sizler için derledik. Antrenmanlarınızda yanınızdan ayıramayacağınız suluk modelleri için içeriğe buyurun!

1. Nike TR Hypercharge Straw Bottle Suluk

Şık model bu suluk ile idmanlarınız çok daha rahat geçecek. Spor sırasında çok su içenlerin kaçırmaması gereken Nike TR Hypercharge Straw Bottle suluk 700 ml su alabiliyor. Güçlü bu suluğun farklı renk seçenekleri de var. Uzun müddet kullanmak için bir suluk arıyorsanız bu modeli kaçırmayın.

2. Nike TR Hypercharge Chug ”Just Do It” Graphic Suluk

Nike’ın meşhur ‘Just Do It’ sloganı bulunan bu suluğun 675 ml kapasitesi var. Sarı rengiyle biçim Nike TR Hypercharge Chug ”Just Do It” Graphic suluk antrenmanlarınızda en büyük yardımcınız olacak.

3. Nike TR Hypercharge Chug ”Just Do It” Graphic Suluk

Nike’ın sloganı bulunan bu suluk, evvelki suluğun bir küçük modeli. 450 ml’lik bu suluk elde kolay kolay taşınabiliyor. Çantanıza da rahatça sığan Nike TR Hypercharge Chug ”Just Do It” Graphic suluğu her yere yanınızda götürmeniz mümkün.

4. Nike TR Hypercharge Chug ”Smile Graphic” Suluk

Gülen yüz simgesine sahip bu suluk spor yaparken en büyük destekçiniz olacak. 675 ml’lik kapasitesiyle uzun antrenmanlarınızda yanınızda olacak bu suluk ile spor yaparken kaybettiğiniz suyu geri kazanabilirsiniz. Sizi motive edecek gülen yüzlü Nike TR Hypercharge Chug ”Smile Graphic” suluk ile spor yapmak daha eğlenceli!

5. Nike TR Hypercharge Straw Bottle Graphic Suluk

450 ml su alabilen Nike TR Hypercharge Straw Bottle Graphic suluk spor yaparken usulünden ödün vermeyenlerin tercih edebileceği bir model. Kolaylıkla taşınabilme özelliğiyle spor yaparken bir an bile yanınızdan ayırmayacaksınız.

6. Nike TR Hypercharge Straw Bottle Suluk

675 ml’lik bu suluk pembe modelin bir büyük versiyonu. Nike TR Hypercharge Straw Bottle suluk mavi sevenlerin gözdesi olacak bir model. En güçlü idmanlarda bile sizi yarı yolda bırakmayacak bu suluk ile antrenman yapmak çok daha kolay!

7. Nike Hypercharge Straw Bottle Suluk

Gri rengine bayılanların kaçırmaması gereken bu suluğun özel pipet düzeneğiyle su içmek çok rahat. Yarı saydam rengiyle suyunuzun ne kadar kaldığını her an görmeniz mümkün. Tüm antrenman boyunca size yetecek bu suluk ile antrenmanınızı daha rahat yapabileceksiniz.

8. Voit Lh-N60 Alüminyum Suluk

Turuncu rengiyle farklı suluk arayanların çok beğeneceği bu model hem rahat hem şık. Taşıma aparatı ile rahatça taşımanıza imkan sağlayan Voit Lh-N60 Alüminyum suluk idman yaparken favori modülünüz olacak.

9. Nike TR Hypercharge Chug ”Have a Nike Day” Graphic Suluk

Rahat ve konforlu bir kullanım sunan Nike TR Hypercharge Chug ”Have a Nike Day” Graphic suluk üzerindeki yazısıyla çok beğenilen duruyor. 450 ml’lik bu suluğun sarı rengi spor kombinlerinize çok yakışacak.

10. Nike TR Hypercharge Chug ”Have a Nike Day” Graphic Suluk

Egzersiz sırasında bol bol su içenlerdenseniz bu suluk tam aradığınız model. Süratli çevirmeli kapağı sayesinde basitçe su içmenizi sağlıyor. Daha yeterli bir tutuş sağlayan tasarımı ile spor yaparken rahatça yanınızda taşımanız mümkün. Nike TR Hypercharge Chug ”Have a Nike Day” Graphic suluk, spor yaparken susuz kalmanızı engelleyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir