Dursun Özbek, canlı yayına çıkma teklifini reddetti! Ali Koç’a yolladığı mesaj çok konuşulur

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in gündeme dair yaptığı basın toplantısına Fenerbahçe Başkanı Ali Koç “Aynı çağrıyı 3.kez tekrarlıyorum: Yüreğiniz varsa tüm bu algı, manipülasyon ve attığınız iftiralarınızı konuşmak için sizi istediğiniz mecrada hiç vakit kaybetmeden yüz yüze canlı yayına davet ediyorum. Bu vesileyle kendinizi daha düzgün tabir edeceğinizi düşünüyorum” açıklamasıyla karşılık verip davette bulunmuştu.

“İNSANLARI KANDIRMAKTAN VAZGEÇTİN”

Dursun Özbek, yaptığı yazılı açıklamayla Ali Koç’a sert karşılık verdi. Özbek’in açıklamasındaki” Bu vesileyle kendinizi daha uygun tabir edeceğinizi düşünüyorum” tabirler dikkat çekti.

İşte Özbek’in yaptığı açıklama:

“Fenerbahçe Spor Kulübü Lideri Sayın Ali Koç,

Tarafıma yaptığınız davet metnini okudum. Kullandığınız üslubu hüzünle karşıladım.

Bugün yaptığım konuşmanın metninde geçen bir kısımla size yanıt vermek istiyorum. Çünkü içinde bulunduğunuz ruh halini ve davranışlarınızı çok uygun anlattığını düşünüyorum:

‘Biz, sizinle bu kadar düşük düzeyde rekabet etmek istemiyoruz. İftiralarla ayak oyunlarıyla rekabeti aşağı çekmeye çalı şıyorsunuz, bunu reddediyoruz. Yıllardır devam eden başarısızlıklarınızı kapatmak için insanları kandırmaktan, manipüle etmekten vazgeçin. Köhnemiş bir zihniyetle, kendi taraftarınızı kandırmak, onlara âlâ görünmek için uğraşmaktan vazgeçin.’

Son bir ümitle, bizi çekmeye çalıştığınız seviyeyi görüyoruz. İşte tam olarak bizim düşmek istemediğimiz düzey budur.”

Saygılarımla, Dursun Aydın Özbek Galatasaray Spor Kulübü Lideri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir