CHP’li belediye başkanlarından Bursa protokolüne ziyaret

BURSA (İGFA) – 31 Mart Mahallî Seçimleri’nde Nilüfer Belediye Başkanı seçilen Şadi Özdemir, birinci resmi ziyaretlerini gerçekleştirdi. Birinci olarak Nilüfer İlçe Kaymakamı Murat Süzen’i, makamında ziyaret eden Lider Şadi Özdemir, Nilüfer’e hizmet edecek olmanın memnunluğunu yaşadıklarını lisana getirdi. Nilüfer Belediye Lider Yardımcıları Mahmut Demiröz, Okan Şahin, Tatlı Biçer, Zerrin Güleş, Serpil Altun, Tezcan Öztürk ve Emre Karagöz’ün de yer aldığı ziyarette Lider Şadi Özdemir, Nilüfer İlçe Kaymakamlığı ile kente bedel katacak çalışmalarda iş birliği içinde olmaya hazır olduklarını vurguladı. Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir’e hayırlı olsun dileklerini ileten Nilüfer İlçe Kaymakamı Murat Süzen de, vazifesinde muvaffakiyetler diledi.

Başkan Şadi Özdemir, Bursa Valiliği ile Bursa Büyükşehir Belediyesi ziyaretlerini ise CHP’li Belediye Liderleri ile birlikte yaptı. Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Osmangazi Belediye Lideri Erkan Aydın, Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, Mudanya Belediye Lideri Deniz Dalgıç, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem ve Harmancık Belediye Lideri Haşim Ali Arıkan, birlikte Bursa Valisi Mahmut Demirtaş’ı Heykel’deki Valilik makamında ziyaret ettiler. Lider Şadi Özdemir, Nilüfer’de gerçekleştirmek istedikleri projeleri Vali Demirtaş ile paylaştı. Lider Şadi Özdemir, “Ortak maksat, vatandaşa hizmet etmek. Dayanışma içinde çalışmaya hazırız” dedi.

Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir ve CHP’li belediye liderlerinin resmi ziyaretler çerçevesindeki bir sonraki durağı, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in makamı oldu. CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş’ın da yer aldığı ziyarette, Lider Şadi Özdemir ile başka ilçe belediye liderleri, kendi bölgelerinde yapacakları projeleri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e aktardı.

Görüşmenin sonunda değerlendirmelerde bulunan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, belediye liderleriyle gereksinim ve problemler üzerine konuştuklarını belirtti. Lider Mustafa Bozbey, “Cumhuriyet Halk Partisi’nden seçilen belediye liderlerimiz ile bir ortaya geldik. Onlarla hem ilçelerimizin hem de Bursa’nın sıkıntılarını ele aldık. 17 ilçede tüm Bursalılar’ın gülümseyeceğini söyledik. Belediye liderlerimiz da sorumlu oldukları ilçelerde projeleriyle her yaştan insanın gülümsemesini sağlayacaktır. Bu bahiste Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak, onların yanındayız. Tüm ilçelerde eşit ve adil bir idare anlayışı sergileyeceğiz. Bursa’nın daima bir arada gülümsemesini sağlayacağız” diye konuştu.

Nilüfer’de gerçekleştirecekleri hizmetlerin, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin de takviyesiyle daha da artacağını ve yaşanan sıkıntıları en aza indirmeyi hedeflediklerini belirten Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, “Türkiye’nin yaşanabilir ilçeleri ortasında 8. sırada yer olan Nilüfer’de, ömür kalitesini daha da üst taşımak için çalışacağız” dedi.

Ziyaretin ardından Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Bursa Büyükşehir Belediye Lideri Mustafa Bozbey’e günün anısına çini vazo armağan etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir