Bursa Osmangazi’de coşku Sinan Akçıl’la sürdü

BURSA (İGFA) – Bursa’da Osmangazi Meydanı’nın resmi açılış öncesi tanıtım aktiflikleri kapsamında, coşku Sinan Akçıl konseri ile devam etti. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın da katıldığı konserde, gençler Akçıl’ın müzikleriyle unutulmaz bir akşam yaşadı.

Geçtiğimiz günlerde Türk Rap müziğinin parlayan ismi Sefo ve başarılı genç müzikçi Bilal Sonses’in konser verdiği dev meydanda, son olarak Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Sinan Akçıl sahne aldı.

Konsere Bursalılar ağır ilgi gösterdi. Konseri izlemeye gelen büyük küçük çabucak herkes Akçıl’ın müziklerine tek bir ağızdan eşlik etti. Gençler ve çocuklar dans ederek gönüllerince elendi. Kendi bestelerinin yanı sıra farklı müzikçilerin yapıtlarına de konserinde yer veren Akçıl, müzikleri ve dansları ile hayranlarını coşturdu.

Sahneye çıkarak vatandaşları selamlayan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ünlü müzikçiye Osman Gazi biblosu armağan etti. Konsere katılan gençlere de teşekkür eden Lider Dündar, “Osmangazi Meydanı sizindir. Bu meydan, Bursa’nın buluşma noktasıdır. Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi’ni tüm dünya gördü. Aranızda görmeyenler varsa kesinlikle gidip görsünler. Gençler, sizler her vakit benim yanımda oldunuz. Bizim de sizler için etkinliklerimiz, yapıtlarımız devam edecek” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir